آیا نیاز به یک متخصص دارید ؟ باما تماس بگیرید! 09130909914

دنبال چی میگردی؟

پاسخ ها و راه حل های مربوط به مسائل مربوط به آی تی را پیدا کنید. اگر نمیتوانید پاسخی پیدا کنید، با ما تماس بگیرید و خوشحال خواهیم شد.
لطفا با دفتر ما با شماره ۰۰۰۰ ۰۰۰۰ - ۰۲۱ تماس بگیرید یا با پرسش خود به ما ایمیل بزنید

متداول ترین پرسش ها و پاسخ ها

آیا نرم افزار ضد ویروس رایگان هر کدام خوب است؟

اول و مهمتر از همه، شما هرگز نمی خواهید بدون امنیت در کامپیوتر خود بروید. ضد ویروس رایگان دارای نرخ تشخیص بسیار پایین است. به ما تلفن بزنید و خوشحال خواهیم شد که از آخرین نرم افزار امنیتی که توصیه می کنیم و برای همه مشتریان ما برای حفاظت از نرم افزارهای جاسوسی، تروجان و ویروس ها به فروش برسانیم، اطلاع دهید.

دقیقا همان مدیریت خدمات IT است؟

نگران نباشید، NanoSoft Managed IT Services به این معنی است که ما از تمام نیازهای فناوری اطلاعات خود مراقبت می کنیم. ما تمام منابع سخت افزاری و نرم افزاری شما، نصب، پشتیبانی فنی و نیازهای IT را مدیریت می کنیم. همچنین به این معنی است که NanoSoft به عنوان تیم مشاوره و پشتیبانی شما عمل می کند، تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و ارتقاء سیستم های خود را همراه با کمک های اضطراری برای نگهداری کسب و کار خود انجام می دهد.

پشتیبان گیری ابر چیست؟

ابر پشتیبان همچنین به عنوان پشتیبان گیری آنلاین شناخته شده روند که در آن پشتیبان گیری در محل خود هر شب به یک سرور خارج از محل منتقل می شود. سرور در مرکز داده امن در پرت قرار دارد. پشتیبان گیری ابر جایگزین نیاز به کسی است که هر شب یک خانه پشتیبان تهیه کند. این امن تر، قابل اعتماد و آسان تر برای مدیریت و نظارت است.

چه مدت زمان پاسخ را می توان انتظار داشت؟

ما با هر مشتری برای ایجاد انتظارات خاص کار می کنیم. سطح خدمات قابل اندازه گیری ما مشخص پیامدهای واضح را برای زندگی نمی کند تا انتظارات توافق شده.

چقدر طول می کشد یک قرارداد خدمات مدیریت شده؟

قراردادهای مدیریت فناوری اطلاعات با ارائه دهندگان متفاوت است. برخی از ارائه دهندگان برنامه های ماه به ماه را ارائه می دهند، در حالی که دیگران به قرارداد چند ساله نیاز دارند. برخی از هزینه های راه اندازی بسیار بالا و ماهانه پایین تر است، در حالی که دیگران به قرارداد چند ساله نیاز دارند. برخی از هزینه های راه اندازی بسیار بالا و پایین تر به صورت ماهانه هستند، در حالی که برخی دیگر هزینه ای ماهانه برای وسط جاده ها را فراهم می کنند و هزینه های راه اندازی را در طول مدت قرارداد گسترش می دهند.

قبل از تماس به من چه باید بکنم؟

در صورت امکان، هرگونه اطلاعاتی در مورد پیغام خطا را بنویسید و مسائل مربوط به عکسهایتان را به اشتراک بگذارید. بعد، تلاش برای تمدید مسئله. اغلب موارد، آن را به بستن برنامه و راه اندازی مجدد کامپیوتر برای تنظیم مجدد سیستم کمک می کند و احتمالا مشکل را حل می کند.

هزینه خدمات مدیریت IT چیست؟

مدل خدمات ما با استفاده از هزینه ماهانه ثابت، که بر اساس اندازه و پیچیدگی شبکه خاص شما است. پس از تصویب قرارداد، مدیریت خدمات IT شما مدیریت و پشتیبانی هر جزء شبکه شما را پوشش می دهد، به شما آرامش خاطر و توانایی پیش بینی دقیق هزینه های نگهداری IT خود را می دهد.

اگر ما در حال حاضر یک بخش فناوری اطلاعات داخلی داریم؟

بدون مشکل ما راه حل های قابل مقیاس را ارائه می دهیم که می تواند متناسب با نیازهای خاص شما باشد. این که آیا شما نیاز به یک بسته کامل از خدمات مدیریت شده IT و مشاوره، راه حل های امنیتی و یا پشتیبانی سرویس میزبانی، نانو سافت ساده با برنامه خدمات مقرون به صرفه و سفارشی می کند.

چگونه صورتحساب هزینه ثابت صرفه جویی کنم؟

صدور صورتحساب با نرخ ثابت به شما امکان می دهد که هزینه های IT خود را هزینه کنید تا بتوانید به اهداف کسب و کار اصلی خود تمرکز کنید. ما هر بسته خدماتی را برای کسب و کار منحصر به فرد خود سفارشی می کنیم، بنابراین فقط برای آنچه که نیاز دارید، پرداخت می کنید. نانو سافت به عنوان “یک توقف” برای همه نیازهای خدمات IT شما مدیریت می شود. و ما این کار را برای یک هزینه ثابت ماهانه انجام می دهیم – ما از درد شما سود نمی بریم!

چه نوع سیستم هایی را پشتیبانی می کنید؟

ما خودمان را “اگنستیک اکوسیستم” می دانیم: آیا از Google Apps یا Office365، Windows یا Mac، Android یا iOS استفاده می کنید، از تیم شما پشتیبانی خواهیم کرد. نیاز به نصب یک سرور در محل و یا میزبان یکی عملا در آمازون و یا Azure؟ ما از شما حمایت خواهیم کرد نیاز به انتقال از یک اکوسیستم به دیگری؟ ما برای شما وجود دارد

پاسخ شما پیدا نشد؟ یک سوال بپرسید

+